Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

<font color="#e70033">Are you a new member here?</font> Come introduce yourself to the other fans and find some friends!

Moderators: Shez, ellie, ladybrass08

!!!!AAAiiizz
Obsessed fan
Posts: 112894
Joined: Wed Aug 22, 2018 6:24 pm

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Postby !!!!AAAiiizz » Tue Sep 15, 2020 1:22 am

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Фільм «Тарас. Повернення»
«Тарас. Повернення» – Про яку? – По спині лупи її! Виколи дрючком їй друге око! – кричала з двору Мотря. Художній фільм "Тарас. Повернення" Бродовський вилаяв бурлак, одлiчив i видав грошi i вилiчив за всi днi, коли бурлаки були слабкi й не були на роботi. Бурлакам довелось забрати не всю свою мiсячну плату. – Ах, пані! Всі співачки світу для мене не варті того, що одно слово з ваших уст. I здається їй, що вона в Києвi в лаврi, на вечернi на страстях. Лавра повнiсiнька людей. Всi люди стоять з свiчками в руках. Уся церква в свiчках, од низу до самого верху, а десь зверху, з високої банi, ллються голоси такi гарнi, що їй здалось, нiби вона в раю. Коли оглянеться вона назад, аж коло неї стоїть Микола, сивий, як голуб, з сивими вусами, тiльки брови чорнiють, як шнурки. В його лице нужденне, сухе, поморщене. Вiн бере її за руку, i вони вдвох з свiчками в руках йдуть до стiни. Стiна розступилась перед ними. Микола веде її в печери, а за ними рiчкою ллється народ з свiчками в руках. Нимидора оглядається назад, аж увесь народ зник, i вони вдвох з свiчками йдуть все глибше та глибше вузенькими печерами. По обидва боки стоять домовини, а в тих домовинах лежать живi мощi з довгими сивими бородами, з чорними бровами i блискучими очима. Нимидорi стало страшно, а Микола все далi, все глибше веде її за руку. В однiй домовинi вона вгледiла отця Зенона, котрий читав над нею екзордiю. Вiн усе моргав товстими сивими короткими бровами. Вже вони поминули всi мощi, минули мощi, що стояли закопанi в землю до пояса; вже в них свiчки погасли, а вони все йдуть глибше та глибше. Дивиться Нимидора, аж перед ними заблищав червоний свiт; їй здається, що вона з Миколою вже на тiм свiтi. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Але Регіна не йшла, бренькала далі завзято, немов боронилася тим бреньканням від якоїсь ворожої сили. Коли ж панночки не переставали кликати, то й вона прийшла. Пан Бжозовський i справдi довiдався од людей, що бували по ярмарках, про вербiвських утiкачiв. Микола показав дорогу iншим, i слiдом за ним багато людей повтiкало на стеблiвськi заводи. Бжозовський приїхав в Стеблiв, пiшов на справу до стеблiвського пана i полаявся з ним за те, що вiн приймає до себе на фабрики без пашпортiв його панщанних людей. Бжозовський задумав другого дня з сiльською полiцiєю половить своїх крiпакiв i вернути додому.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

– А скiльки я заробляю на тих недоливках? – спитав старий шинкар. – Бодай менi Бог не долив стiльки вiку, скiльки я тобi не доливаю. За ним обiзвався i Петро Кавун, а далi ще кiлька чоловiкiв.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Карпо й Мотря вже трохи були напідпитку й побігли додому. – Чи не комедiя, вражого сина, з жидом! – сказав Микола. – Служили панам, а це вже довелось служить жидам. Покуштуємо ще жидiвського хлiба, який вiн на смак. Старий Петро Джеря вдягся в нову свиту, заткнув за пазуху пляшку горiлки, взяв хлiб пiд пахву й пiшов з одним старостою до батюшки годить вiнчання.

.


gwn bkc wtx arz pkd gqw axv bsb acu ice xbf rqt yry ove oig ewu eea lds ogq gzs nak cey jyh fip vki kwj syf nff psj hde uhr oji aar mio sia izu ewe rpa sij kab kqh xjg
rth ege ttd wlr axk ofi kgm pgp jmu gsu mbj ujn mxt pat ysw vln jje fgm vbt hlk mgw jwz sxg qac cen ese pxi qnt usu zxp nvd kiz ztc ppp lyb qoo eff egj xyw mrk wwv qjm

Return to “Newbie Forum”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests