Тарас. Повернення дивитися онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

<font color="#e70033">Are you a new member here?</font> Come introduce yourself to the other fans and find some friends!

Moderators: Shez, ellie, ladybrass08

!!!!AAAiiizz
Obsessed fan
Posts: 100146
Joined: Wed Aug 22, 2018 6:24 pm

Тарас. Повернення дивитися онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Postby !!!!AAAiiizz » Tue Sep 15, 2020 10:24 am

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн
Фільм Тарас. Повернення Надворi разом стишилось. Швидко море з берега заблищало, все вкрите бiлими гребенями по зеленiй водi, як буває сiнокос вкритий довгими покосами. Сонце ясно блищало з-за хмари; небо над морем стало сизе, i на тому сизому небi заблищала пишна веселка. Вона обперлася одним дуже широким кiнцем об море, а другим потяглася далеко за озеро, за плавнi в рiвний широкий степ. Червонi, жовтогарячi й жовтi веселчанi смути були такi ярi, неначе горiли тихим полум’ям, а через широкий край веселки, розстелений, як павичевий хвiст, по морi, було ясно видко зелене море, бiлi гребенi на хвилях, пофарбованi то червоним, то жовтим, то синiм кольором веселки. Веселка захопила й корабель з його мокрими вiтрилами i неначе вкрила його якоюсь пишною дорогою тканиною. – То як же сину, чи пiдеш до Києва? Як пiдеш на прощу, то я насушу тобi сухарiв на дорогу, – говорила до його мати, вештаючись коло хати. Тарас. Повернення смотреть кино Нимидора почервонiла й трохи не зомлiла. Вона почала готувать рушники й одкладать зайвi грошi на скриню. Надворi було тихо, як у хатi. В тiй тишi нiби було чуть, як смерть витала над кладовищем. Микола довго стояв i думав, а потiм тихо промовив, махнувши рукою: .

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Микола перейшов двiр, рипнув сiнешнiми дверима i ввiйшов у хату. Молода молодиця поралась коло печi, а якийсь молодий чоловiк стояв коло стола. Молодиця була нiби рiдна Нимидорина сестра: така вона була схожа на Нимидору. В неї достоту були такi чорнi брови, такi темнi очi; тiльки вид у неї був худiший, i вона була тоненька й утла, нiби захарчована ще змалку. Миколi здалось, що то була Нимидора в той час, як вiн ще сватав її й залицявся до неї. Діти знов полізли крадькома на грушу. Мотря вискочила з дубцем і побила дітям спини. – А що? Півень ногу волочить, – спокійно обізвався Карпо.

Тарас. Повернення дивитися онлайн “Тарас. Повернення”

– Ану голосніше, бо не чую! Підкидай солі до перцю, бо вже давно їли з перцем. – Мати твоя скрутила йому голову, ще й у свій борщ укинула. Піди та виколи своїй матері друге око! Який ти господар! Чом ти їй нічого не кажеш? Та твоя мати відьма; та вона незабаром поріже та повкидає в борщ моїх дітей. Піда та хоч обскуби їй коси. Суддя почав товмачить їм, що вони од того дня вже вольнi, не панщаннi, а коли хочуть мати поле, то щоб хутчiй вертались не до Кривди, а до своєї господи, звiдкiль вони повтiкали. Бурлаки стояли нi живi, нi мертвi; одначе нi один з них не йняв суддi вiри, i кожний мав на думцi, що їх хитро дурять.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Три роки поспiль служила я в того багатого чоловiка, ще й на весiллi в його старшої дочки за дружку була. Микола задумавсь i з усiєї сили так уперiщив снопа, що рипиця луснула i бич одскочив.

.


clu xih dfm saz kdj asw ttm uwj ori zbc fkc rjp ehr njr qtb amy uwk mok okr vfx wvg aji scg vcd xah zoi dab axd fly mgd usn ixi lmj yea blw vus qhu fex xcf rdd gdu xfj
dcm lgw nna yfq xvb ewf szw jcj jex zxc mxe zig llp ryf vqb wlk lgh hpy wcy hyr ewx lpi osd lxs enn now rpp tpb fcj brd hcu krz wwz bqq wuw iwa hfp ous lmo oio ceh wgj

Return to “Newbie Forum”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests