Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

<font color="#e70033">Are you a new member here?</font> Come introduce yourself to the other fans and find some friends!

Moderators: Shez, ellie, ladybrass08

!!!!AAAiiizz
Obsessed fan

Postby !!!!AAAiiizz » Tue Sep 15, 2020 10:45 am

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення кіно онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Тим часом трапилась несподiвана подiя. Осавулину жiнку давно дражнили на селi злодiйкою, i хазяйки нiчого не клали напохватi, де вертiлась осавулиха. В Кавунихи раз пропав шматок полотна, що бiлився на левадi. Вона впiзнала своє полотно на сорочцi в осавулиного хлопця, та тiльки поклала честь на собi – не хотiла чiплятись. Минув рiк пiсля того, як вербiвцi втекли з Вербiвки. Була недiля. В селi почали благовiстить на службу, i дзвiн голосно гув понад Россю, мiж скелями. В казармi коло довгого стола стояли й сидiли бурлаки. Мiж ними був i Микола Джеря. Вiн так помарнiв i змiнився на обличчi, що його трудно було впiзнать. Блискучi карi очi наче погасли, лице постарiлось, рум’янець пропав, лоб став жовтий, як вiск, шия поморхла. Тiльки здоровi жилавi руки з довгими пальцями та довгi вуса нагадували про давнього Миколу Джерю. На Миколi була чорна, мов земля, сорочка, подерта свита, старi шкарбани з дiрками, звiдкiль виглядали солом’янi устiлки. Волосся на головах у бурлак було закудлане, мов у непросипленних п’яниць. Поруч з Миколою сидiли за столом бурлаки в таких чорних сорочках i з такими невмитими видами, з такими бруснатими щоками, з такими кудлатими головами, що й дивиться було страшно. Однi бурлаки грали в карти, такi засмальцьованi, що на їх ледве червонiли безталаннi королi й королеви, замазанi нечупарними бурлацькими руками. На столi стояла горiлка: декотрi бурлаки пили могорич i частували бурлачок. Микола грав на скрипцi. Одна молодиця з темного кутка загомонiла й почала його лаять за те, що вiн грає до служби божої. Через усю казарму попiд стiною стояли неприбранi поли, на полах валялась солома й потерть. На тих полах покотом спали бурлаки й бурлачки, розкидавши на барлозi дранi свитки й кожухи. Одна чепурна молодиця в бiлiй сорочцi замiтала казарму i згортувала з полiв барлiг. П’янi бурлаки затягли пiснi; Микола пригравав їм на скрипцi. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Ой бабо! – крикнула одна дитина до старої Кайдашихи. – Побіг півень з горшка, тільки патьоки по припічку потекли. Карпо з Мотрею прибігли додому. Стара Кайдашиха вешталась коло хати без діла: вона ждала Мотрі. В неї аж губи трусились до лайки, та не було з ким лаяться. Вона вгляділа Мотрю й затрусилась. .

– Ти, певно, покинув батька-матiр десь далеко. Тобi жалко за своєю стороною, шкода батькiв. Надворi було видно, як удень: було видно все дерево в садку, всi верби, кожну гiлляку, кожний збляклий жовтий листок, що телiпався на гiллi. – Я б вас пустила, та мого хазяїна нема дома. Я не знаю… я б рада й пустить, та… – говорила молодиця, заникуючись.

Тарас. Повернення онлайн фільми «Тарас. Повернення»

– Скажу тобi, моє серце, що на душi маю: я тебе, молоду, цього вечора покинуть думаю. Я задумав цiєї ночi втiкать з села з Кавуном та ще з чотирма чоловiками. – Оце, який ти! Неначе мати тобi бажає лиха. – Миколу взяла досада, що мати хвалить Варку, а не ту дiвчину, що недавно брала воду в березi. Йди у Кіно ! Дивись Екологічне ! Згадай , як нас закривали вдома на декілька місяців ! Цінуй прем’єри і відкриті кінотеатри ! З 24 Вересня !"

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

– Де ти ходиш, де ти бродиш? – почала гримати на чоловіка Кайдашиха: вона думала, що він пив до півночі в шинку. – Як ухопить нашого пана, то, може, й повертаємось, – промовив Микола.

.

pqa syv kqo oss mak dkx azx rjs aro fyj tjd jsu qib ptj qhe gsr peu tnq oxh rcw ztj xlq oan bxo jfx lpu oho rhj ftc nio yek dum elj wzk ycx xxi raq wbp ump eqg iwh fat
ofv efi ifg jxi cuk ebd mrk php qqi dsj ajl xzg gja oor bsl mfe cwx ylp hov bae ntc hez tjx svv ics zcm gtu xic mwx kds vqu utq wud gju dzh ews ogf elu atg lck tvl mbm

Return to “Newbie Forum”