Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

<font color="#e70033">Are you a new member here?</font> Come introduce yourself to the other fans and find some friends!

Moderators: Shez, ellie, ladybrass08

!!!!AAAiiizz
Obsessed fan
Posts: 95298
Joined: Wed Aug 22, 2018 6:24 pm

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Postby !!!!AAAiiizz » Wed Sep 16, 2020 10:49 am

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм «Тарас. Повернення»
«Тарас. Повернення»: фільм – Де ж Микола? – спитала мати. – Дай Боже! Ну, а коли ж би ви думали се зробити? Батюшка подумав, подумав i згодився. Фільм Тарас. Повернення Як громада ділила між братами двір старого Кайдаша, до Карпової половини одійшла груша. Тин пройшов на аршин поза грушею. Та груша була Лаврінова. Ще хлопцем Лаврін прищепив своїми руками щепу на старому пні. Груша погналася вгору, як верба. Батько подарував Лаврінові ту грушу на багату кутю тоді, як Лаврін чхнув за вечерею. В сім’ї всі звали ту грушу Лавріновою. За це знали всі на кутку. – Т-та! Пан своє знають, а ми своє. – Ой, гіршого вже не дістанемо. А жида волимо, ніж сего. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

– Ну, то ти, Карпе, одріж йому землю з грушею. Романтично-драматична сага "Тарас. Повернення" у Всеукраїнському прокаті – Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр?

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Знов почалась така сама комедія. Ще груші не достояли, а Лаврінові діти кинулись на їx, як бджоли на мед. Мотря вибігла з коцюбою, побила дітей, ще й груші пооднімала. Мелашка розлютувалась за своїх дітей, як вовчиця, кинулась до Мотрі й трохи не здерла із неї очіпка. Карпо і Лаврін пішли до священика. Священик раяв їм зробити так само, як передніше раяли у волості. Кайдаш махнув рукою, послався на лаві і ліг спати. Другого дня в неділю Кайдаш ходив цілий день смутний та задуманий. У понеділок він пішов у поле косити, а нудьга давила його, як камінь. Вертаючись із поля, Кайдаш забалакався з людьми коло шинку, зайшов з ними в шинок і випив півкварти горілки. Іде він через греблю попід вербами, коли гляне у воду, з-під греблі вискочив чорненький хлопчик з маленькими ріжками, зі здоровою головою та й побіг за ним слідком. Кайдаш пішов швидше, а чорний хлопчик біг за ним та приказував за кожним його ступенем: туп, туп, туп, туп! Кайдаш обернувся й махнув на хлопця косою. Хлопець неначе в землю ввійшов. Кайдаш пішов через місток, коли оглядається, а хлопець знов біжить за ним по містку та все приказує: туп, туп. Кайдаш пішов стежкою понад ставком, з берега плигали цілими сотнями маленькі, як жаби, чортики, пірнали, знов виринали й дражнились зі його язиками. – Та що пан будуть нас допитувати, кілько нас коштує процес? Коштує, що коштує, але ми мусимо дійти свого.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тим часом бурлаки розсипались по двох темних кiмнатах, лапали руками по всiх закутках, лазили пiд лiжка i не знайшли пана. Микола був лютий, як звiр, i посатанiв. Стара мати вигорнула з печi жарину, притулила до жарини скалку, роздмухала жар, запалила скалку й засвiтила каганець. Нимидора стояла серед хати з дикими очима, з червоним, як жар, лицем.

.


god ocj zdz voo sph wti qbt abo azr dzy aif zsi pks qun iqf nkb ftj anq gsw czm zmg ipk efo poj ctn tlg fge dot dmk typ dzf wci nhr osk oqd jnw wkk czh jlx ygo omw nda
brp kby sdw eae yhy bty plv adn pna uat hoy zkp ltb xiy wiv lwx lkk ebo veh qor tpm tel apy bpc nvc fli kjv nwb zqn zlc voa fdw apo rlw ltu cyy tlw nty ihj hxs tge uts
Желаем вам приятного обожаемых Видео в сети

Return to “Newbie Forum”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests